Funkcje:
Jest to urządzenie do przeładunku ziarna zbóż z silosu na środek transportu. Standardowo wykonana jest z wysokiej jakości rur bezszwowych, ocynkowanych ogniowo, co zapewnia jej długi okres trwałości.
Wydajność urządzenia:
- TYP 160 od 20 do 40 ton materiału na godzinę,
- TYP 200 od 30 do 60 ton materiału na godzinę.
ŻYRAFA jest produkowana w dwóch wielkościach:
- TYP 160 - o przekroju rury 160 mm
- TYP 200 - o przekroju rury 200 mm
i standardowej wysokości 6 metrów.
Wyposażona jest w żmijki ułatwiające
transport materiału:
- pionową napędzaną silnikiem
elektrycznym o mocy 5,5 kW
- poziomą napędzaną silnikiem
elektrycznym o mocy 4,0 kW.
O nasProduktyGaleriaPark MaszynKontakt
<< wróć
Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii
Kosz przyjęciowy (boczny) do rozładunku       i załadunku ziarna składa się z segmentów   o długości 1m co umożliwia rozbudowę zależnie od potrzeb klienta. Transport materiału odbywa się za pomocą ślimaka (fi 140 i 180) montowanego w korycie dolnym, który przenosi materiał do podajnika           pionowego znajdującego się z prawej lub lewej strony kosza. Kosz wykonany z blachy ocynko-wanej. Wydajność 25 i 40 ton/h. Kosz nadaje się do montażu nawierzchniowego jak i zagłębienia.
Kosz przyjęciowy centralny jest alternatywą dla kosza segmentowego, ponieważ pionowy przenośnik montowany jest centralnie wewnątrz kosza zasypowego. Załadunek odbywa się za pomocą dwóch śmigieł nagarniających znajdujących się w dolnym segmencie przenośnika pionowego. Kosz nadaje się do montażu nawierzchniowego jak i zagłębienia. Wykonany z blachy ocynkowanej.
Mały kosz zasypowy montowany w dolnym segmencie przenośnika pionowego. Charakteryzuje się małymi gabarytami oraz w razie potrzeby możliwością szybkiego demontażu. Bardzo dobrą wydajność kosza zapewnia to że zasypują on bezpośrednio przenośnik bez żadnych pośrednich urządzeń transportowych. Wykonany z blachy ocynkowanej.
<< wróć