Copyright © FENIX Studio Reklamy & Fotografii
 
Wentylator HLSG dostarczony jest w wersji standardowej z nisko umieszczonym wylotem powietrz, jak to przedstawiono poniżej, natomiast wlot powietrza może znajdować się z prawej lub lewej strony. 
Wentylator HLSG może być też dostarczony z wylotem powietrza skierowanym w dół lub w górę, względnie z wylotem umieszczonym wysoko. Aby wyliczyć wielkość potrzebnego wentylatora należy znać opór powietrza w poszczególnych warstwach przechowywanego zboża. W tabeli poniżej można odczytać opór na poszczególnych wysokościach  warstw zboza. Wykres sporządzono dla jęczmienia z maks. 19% zawartości wody.
Wyposażenie:
Czworokątny króciec wylotowy do wbudowania w ścianę
Okrągły króciec wylotowy przystosowany do przyłączenia np: węża
O nasProduktyGaleriaPark MaszynKontakt
ZASTOSOWANIE
Wszędzie, gdzie wymagana jest bezpieczna i sprawna eksploatacja. Przenośnik łańcuchowy jest ekonomicznym i bezpiecznym rozwiązaniem do pionowego i ukośnego transportu większych iloości zbóż, nasion bobu, materiałów sypkich i granulatów. Przenośnik łańcuchowy można zastosować nawet tam gdzie jest mało miejsca. Jest przystosowany do każdego silosu, można go bowiem zamontować z bocznymi podajnikami ślimakowymi Przenośnik łańcuchowy wykonany jest w całości ze stali i wyposażony w pyłoszczelne i wymagające tylko jednego smarowania łożyska kulkowe, co zapewnia długi okres trwałości przy minimum konserwacji standard wykończenia, ocynkowany ogniowo dolne dwudzielne koło łańcuchowe, co zmniejszy ryzyko uszkodzenia zboża duża elastyczność wylot 45 stopni.

PRZENOŚNIK DO ZBÓŻ
Wykończenie: ocynkowany ogniowo

ZAKRES ZASTOSOWANIA

Przenośnik łańcuchowy zajmuje niewiele miejsca dlatego idealnie nadaje się do stosowania w liniach transportu zboża, gdzie niezbędny jest transport pionowy bądź ukośny. Przenośnik z napędem łańcuchowym jest dostępny w wielkościach od 3 do 18 m. Typ SE-25 i typ SE-40 skada sie z:

głowicy przenośnika napędu pasowo klinowego podstawy przenośnika z wylotem segmentu przedłużającego 2m z włazem inspekcyjnym segmentów przedłużających o długościach od 12,5 cm do 2 m, wszystkie z łańcuchem sworzniowym,tulejkowym i gumowymi łatami
Type A B C D E F G H
SR-25 2000+Ext 500 500-1000-2000 360 270 360 280 135
SR-40 2000+Ext 500 500-1000-2000 360 270 360 280 200
<< wróć